Ana sayfa Haberler KASIM AYI BURÇ YORUMLARI

KASIM AYI BURÇ YORUMLARI

3551
0
PAYLAŞ

KASIM AYI BURÇ YORUMLARI

KOÇ: Bu ay sağlığınızla ilgili konular hassasiyet kazanmakta. Sadece kendinizin değil ailenizin de sağlık sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz. Özel hayatınıza dikkat etmelisiniz. Dışarıdan gelecek her türlü düşmanlık ilişkinizde huzursuzluklara yol açabilir. Bu ay kariyer hayatınızda sosyal duruşunuz hedeflerinizi geliştirmeniz açısından önem taşımakta. Yeni insanlar tanımaktan çekinmemelisiniz. İş ve eğitim hayatınızda araştırma gerektiren işlerde istikrarlı etkiler ile karşı karşıyasınız. Son ada iptaller ve sorunlar olabilir.
Kasım ayının en iyi günleri: 9 18 27 Kasım

BOĞA: Bu ay sağlığınızla ilgili konularda bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye özen göstermeli ve uyku düzeninizi önemsemelisiniz. İş değişikliği ya da uzun zamandır iş arayışınız varsa bu ay beklentilerinizi gerçekleştirecek o güzel haberi alabilirsiniz. Özel hayatınızda bu ay başkalarının neden olduğu her türlü olumsuzluk etkisiz hale gelecek ve aşkın gücünün zorlukları alt etmesine şahitlik edeceksiniz. Bu ay hiçbir şeyi ertelememeye özen göstermelisiniz.
Kasım ayının en iyi günleri: 6, 15, 24 Kasım

İKİZLER: Bu ay sağlığınızla ilgili konularda duyarlı olmalı, kilo sorunlarını çözmeye çalışmalısınız. İş yaşamınızda tepkinizi ortaya koyarken hırsla değil akılcı bir yaklaşımla hareket etmelisiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan kaynaklanacak olumsuzluklara dikkat. Bu ay aşk yaşantınızda partnerinizle aranızdaki bağın son deree kuvvetlendiğini hissedeceksiniz. Ailelerin de desteği ve teşvikiyle sürprizlere hazır olun. Olası bir seyahatten olumlu sonuçlar elde edeceksiniz.
Kasım ayının en iyi günleri: 5, 14, 23 Kasım

YENGEÇ: Aile bireylerinizle ilgili sağlık sorunları endişe yaratabilir. Bu ay iş hayatınızda daha elverişli şartlar ile karşı karşıyasınız. Daha sosyal olacak, iletişim kurmakta zorlandığınız kişilerle etkin bir iletişim kurarak maddi ve manevi faydalar göreceksiniz. Resmi işleriniz ile ilgili konularda ve yeni kararlar alırken ayrıntıları kaçırmamak için dikkatli olmalısınız. Özel yaşamınızda ise dikkatli olmalısınız. Sert tepkilerinizle ilişkinizi sarsacak yaklaşımlarda bulunabilirsiniz.
Kasım ayının en iyi günleri: 7, 11, 16, 20 Kasım

ASLAN: Bu ay alerjik reaksiyonlar ile uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. İş hayatınızda şans sizden yana kesintisiz para akışı elde etmeniz mümkün. Bu ay akraba ve kardeşleriniz ile sorunlar yaşayabilirsiniz. Özveri size çok şey kazandırırken ego çok şeyi kaybettirebilir. Hızla başlayıp hızla biten ilişkiler kurmamaya özen gösterin. Entelektüel faaliyetlerde beklenmedik engellemeler ile karşılaşmanız olası.
Kasım ayının en iyi günleri: 4, 10, 13, 19 Kasım

BAŞAK: Bu ay stresin yansıması olarak hazımsızlık bedeninizi zorlayabilir. Ayın ilk günlerinde iş ve kariyer hayatınızda zorluklar iptaller ve baskılar ile karşılaşmanız olasıdır. Finansal zorlukları aşmada ikili ilişkilerinizin ve girişimlerinizin meyvelerini toplamaya başlayabilirsiniz. Akademik hayatı olan Başak’lar bu ay çalışmalarının onaylandığını ve takdir edildiğini görebilirler. Kendi hayatınızı sorgulayarak doğru kararlar alacağınız bir dönemdesiniz.
Kasım ayının en iyi günleri: 5, 14, 23 Kasım

TERAZİ: Bu ay halsizlikten şikayet edebilirsiniz. Finansal konularda kayıplar, zamanında yapılmayan ödemeler yüzünden zorluklar yaşayabilirsiniz. Özellikle ortaklı bir işe girerken dikkatli olmanızda fayda var. Mali kayıplar yaşamamak için yatırımlarınızı tekrar gözden geçirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise partnerinizle yakalayacağınız kaliteli ve keyifli uyum sayesinde sürekli sorun yaşadığınız konuları bu kez bir daha tekrar etmemek üzere hayatınızda etkisiz hale getirebilirsiniz.
Kasım ayının en iyi günleri: 6, 15, 24 Kasım.

AKREP: Zihinsel ve fiziksel sağlığınızın iyi olması için aşırı stres kaygı ve korkudan uzaklaşacak aktiviteler ile ruhunuzu beslemeyi öğrenmelisiniz. İşyerinde zor zamanlar yaşayabilirsiniz. Borç verirken dikkatli olun. Güvendiğiniz insanlar sizleri hayal kırıklıklarına uğratabilir. Aşk ve romantizm sizler için farklı bir anlam kazanabilir. Fedakarlıkların tek taraflı olmasından dolayı ilişkiniz gerginleşebilir. Negatif insanların etkisinden sakının.
Kasım ayının en iyi günleri: 4, 5, 7, 8, 17 Kasım


YAY: Bu ay gözlerinizle ilgili alerjik reaksiyonlar yaşayabilirsiniz. Ticari ve resmi nedenlerle yapacağınız yolculuklardan istediğiniz sonuçları elde edemeyebilirsiniz. Bunun yerine yatırımlarınızı işinizi büyütmekten yana yaparak büyüme gelişme ve kazanç artışları elde edebilirsiniz. Aşk yaşantınızda oldukça yoğun tempolu bir süreç sonrasında büyük sürprizler yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır arkadaş olduğunuz kişi ruh eşiniz olabilir.
Kasım ayının en iyi günleri: 3, 12, 21, 30 Kasım

OĞLAK: Bu ay mideniz ve bağırsaklarınız ile ilgili sorunlar söz konusu olabilir. Özellikle yediğiniz gıdalara dikkat etmeli sürekli ertelediğiniz diyet programını daha fazla zaman kaybetmeden bu ay uygulamaya geçmelisiniz. İş hayatınızda ve akrabalarınız ile ilişkilerinizde beklenmedik zorluklarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Dikkatli olmalı, duygusal davranarak geçmişte yaptığınız yanlışları tekrarlamamaya özenli olmalısınız. Aşk hayatınızda takıntılı bencillikten zarar görmeniz kaçınılmaz. Yeniliklere yelken açacağınız bir dönemdesiniz.
Kasım ayının en iyi günleri: 4, 8, 13, 17, 19, 22 Kasım

KOVA: Bu ay kemik sağlığı ve cinsel organlar ile ilgili sağlık sorunlarına dikkat etmelisiniz. İş hayatınız ve finansal büyüme için şanslı bir dönemdesiniz. Daha önceden gördüğünüz zararları kontrol altına alabilir, daha fazla zarar görmeden akılcı hamlelerle uzun zamandır hayalini kurduğunuz yeni bir yola tek başınıza devam etme kararı alabilirsiniz. Duygusal birikimlerininz sayesinde hayatınızda barış ve huzura erişebileceksiniz. Dostlarınız aracılığı ile unuttuğunuz aşkı yüreğinizde diriltecek o özel insanla karşılaşabilirsiniz.
Kasım ayının en iyi günleri: 17, 19, 22 26 Kasım

BALIK: Sağlık kontrolleriniz konusunda hassas olmalısınız. İş hayatınızda beklenmedik anlaşmazlıklar olabilir. Dikkat dağınıklığı yüzünden işlerinizi aksatabilir, mali kayıplara sebep olabilirsiniz. sorumluluklarınızı başkaları ile paylaşmadan kendiniz yerine getirmeye çalışmalısınız. Bu ay yapacağınız seyahatler iş ve entellektüel hayatınızı oldukça geliştirecektir. Aşk yaşamınızda karamsarlıkla pişmanlık duyacağınız davranışlar ve kararlar alabilirsiniz. Özellikle partnerinizin ailesi ile mantık çerçevesinde ilişkiler geliştirmeye gayret etmelisiniz.
Kasım ayının en iyi günleri: 12, 16, 21, 25, 30 Kasım